budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
29 stycznia 2019 budconsult Kategorie: budconsult Sklepy internetowe. Tagi: narzędzia malarskie, pędzle malarskie, i produkty do utrzymania czystości. Brak komentarzy do Wałki malarskie
Wałki malarskie

Przedsiębiorstwo MAKO oferuje rozmaity zestaw narzędzi malarskich. Przez wzgląd na zastosowanie pędzli, w ofercie znajdują się ławkowce, pędzle do odkurzania, pędzle fasadowe, pędzle kaloryferowe i również sporo innych dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb klientów.

Utensylia malarskie proponowane przez przedsiębiorstwo MAKO to m.in. szpachle, pace, noże oraz skrobaki, stoły do tapetowania, szczotki oraz ławkowce, gąbki, pistolety do wkładów, utensylia do wykładzin oraz do tapetowania i również nożyczki.

W ofercie dostępne są również wałki malarskie, utensylia do tapetowania, towary szlifierskie, towary BHP, taśmy klejące, towary kryjące, towary do utrzymania czystości, towary do wykładzin podłogowych, wycieraczki, wykładziny i również liczne towary uzupełniające, takie jak kije teleskopowe, kratki oraz wanienki malarskie i również wiadra.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 03.12.2019 04:05:27)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz