budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
1 września 2018 budconsult Kategorie: budconsult Nieruchomości. Tagi: administrowanie wspólnota mieszkaniowa apenińska, Status, Status nieruchomości, Wspólnota Mieszkaniowa Apenińska, i wspólnoty mieszkaniowe firmy Status. Brak komentarzy do Wspólnota Mieszkaniowa Apenińska
Wspólnota Mieszkaniowa Apenińska

Zastanawiasz się jaką firmę wybrać, aby przeprowadzała czynności związane z administracją. Sprawdź opinie innych klientów danej firmy. Wspólnota Mieszkaniowa Apenińska jest administrowana od ponad pięciu lat przez firmę Status Nieruchomości Mieszkaniowe Sp. z o.o. Współpraca ta przebiega pomyślnie i każda ze stron czerpie satysfakcję ze współpracy.

Zakres współpracy

Status zajmuje się administrowaniem nieruchomością oraz windykacją opłat eksploatacyjnych. Jednak to nie jest jedyny zakres współpracy. Pracownicy firmy Status kontroluje pracę firm, które wykonują różnorodne usługi np. firmy sprzątające, konserwujące, czy ochroniarskie. Czuwają również nad pracami remonto – budowlanymi. Wspólnota Mieszkaniowa Apenińska w publicznej opinii określa firmę Status jako dobrze zorganizowaną i sumienną firmę. Dodatkowo Status gwarantuje pomoc prawną w sytuacjach spornych. Zarząd tej wspólnoty zaświadcza i rekomenduje wysoką jakość oferowanych usług przez firmę Status.

Kilka słów o firmie Status

Firma prężnie działa od 1998 roku i zajmuje się czuwaniem nad sprawami osiedli i budynków wchodzących w skład Wspólnot Mieszkaniowych. Siedziba firmy mieści się w Warszawie, jednak Status obsługuje klientów w innych regionach. Firma obsługuję znane osiedla na przykład Wspólnotę Mieszkaniową Apenińska.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 20.07.2019 16:45:21)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz