budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
29 kwietnia 2018 budconsult Kategorie: budconsult Oświetlenie. Tagi: dekoracyjne żarówki, Oświetlenie dekoracyjne, żarówki dekoracyjne, żarówki dekoracyjne led, i żarówki retro. Brak komentarzy do Żarówki retro
Żarówki retro

Oświetlenie zawsze przekłada się na estetykę wnętrza. Żarówki retro nadają mu ciekawy klimat i pozwalają zrelaksować się w ciepłym świetle. Dają więc wiele więcej niż funkcję użytkową, którą spełnia obecnie nawet najtańsze rozwiązanie.

Żarówki retro – szerokie spektrum zastosowań

Produkty z tej kategorii spotkać można we wnętrzach bardzo różnego typu. Sprawdzą się nie tylko w domu, ale również w przestrzeni publicznej – restauracjach lub kawiarniach. Z jednej strony wpisują się w surowy styl pomieszczeń industrialnych, ale z drugiej dają wrażenie ciepła, które pomaga się zrelaksować. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zamontować je w pobliżu stołu, przy którym przyjmowani będą goście, a także wykorzystać jako element lampki nocnej.

Duży asortyment produktów

Jeśli chodzi o tego typu żarówki dekoracyjne, producenci prześcigają się w dostarczaniu ciekawych rozwiązań. Ceny są atrakcyjne, a jakość bardzo wysoka. Szeroką ofertę żarówek retro znaleźć można w sklepie internetowym Epstryk pod linkiem https://epstryk.pl/pol_m_Zrodla-swiatla_Oswietlenie-dekoracyjne-333.html . Nowoczesne produkty pomagają oszczędzać energię, a jednocześnie współtworzą atrakcyjną i przytulną aranżację wnętrza.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 15.08.2019 00:25:13)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz