budconsult.com.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
15 maja 2019 budconsult Kategorie: budconsult Architektura. Tagi: kosz 4-komorowy do segregacji śmieci, kosz do segregacji odpadów etna, pojemnik do segregacji odpadów na zewnątrz 120l, pojemnik do segregacji z oznaczeniami 120l, i zewnętrzny kosz do segregacji śmieci 120l. Brak komentarzy do Zewnętrzny kosz do segregowania odpadów 56ml
Zewnętrzny kosz do segregowania odpadów 56ml

Problem ochrony środowiska coraz bardziej staje się problematyczny i niezbędny. Zmieniający się klimat, powiększająca się liczba ludności na świecie. Co powoduje szybko powiększającą się liczbę śmieci na świecie. Dlatego jako firma dbająca o środowisko i wychodząca na przeciw problemom naszą ofertę powiększyliśmy o zewnętrzny kosz do segregowania odpadów 56ml. Jego duża pojemność poradzi sobie z dużą ilością śmieci.

Nowe projekty sklepu Krosstech Cały czas rozwijając swoje produkty i wychodząc na potrzeby konsumentów, ale także świata ciągle tworzymy różnego rodzaju produkty, które chcemy, aby miały wpływ na naszą planetę. Dlatego powinniśmy pamiętać o segregacji śmieci nie tylko w naszych domach, ale także w parkach, czy miejscach publicznych. W tym może pomóc zewnętrzny kosz do segregowania odpadów 56ml.

Inne produkty sklepu Krosstech W naszej ofercie znajduje się wiele produktów typu małej architektury, które często są w naszej przestrzeni publicznej, takie jak stojaki na rower, tablice informacyjne, ławki parkowe, czy wiatry przystankowe. Oprócz zewnętrznych koszów do segregowania odpadów 56ml znajdziecie także produkty do domów.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 27.03.2020 03:34:28)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz